GPS: N 52° 28.983' E 20° 93.458'

Apartament Magda jest położony w dzielnicy Bielany, zajmującej północno-zachodnią część miasta. .

Budynek usytuowany jest na rogu ulic Kasprowicza i Przy Agorze. W bardzo bliskiej (około 100m) odległości od budynku znajduje się stacja metra Wawrzyszew oraz Młociny ( budynek jest pomiędzy tymi stacjami). W promieniu 100 m jest także duży wybór innych środków komunikacji miejskiej: linii autobusowych oraz tramwajowych (węzeł komunikacyjny Młociny). Zapewnia to bardzo dobry dojazd do centrum miasta i innych dzielnic. Przy stacji metra Młociny, kilka kroków od mieszkania ma swój przystanek popularny przewoźnik międzymiastowy Polski Bus ( przyjeżdżają autobusy z północnej i zachodniej części kraju). Szczegółowe informacje i rozkłady dostępne są na stronie warszawskiej komunikacji ZTM.


Lokalizacja:


Wyświetl większą mapęOkolica

Po drugiej stronie skrzyżowania znajduje się sklep sieci Lidl oraz stacja paliw Lukoil wraz z całodobowym sklepem Carrefour Express. W pobliżu są także inne sklepy, w tym znany warszawski bazar "Wolumen" gdzie w każdy wtorek i piątek są dni targowe.
W odległości 1000 m położony jest Lasek Bielański - znane miejsce spacerów i wypoczynku w Warszawie. Nieco dalej przy ul. Pułkowej duży teren leśny z miejscami do biwakowania i wypoczynku - Park Młociński. W odległości kilkunastu kilometrów na północny-zachód Kampinowski Park Narodowy.

Dojazd:
Wygodny dojazd samochodem z ulic wiodących od strony Krakowa i Katowic oraz Białegostoku zapewnia trasa S8 łącząca autostradę A2 z Warszawą. Jadąc A2 z kierunku południowego należy z węzła KONOTOPA zjechać na S8 a następnie zjazd na Bielany np. ul. Słowackiego. Od strony północnej ( mijając podmiejskie Łomianki) można dojechać z kierunku gdańskiego trasą S7 (należy trzymać się cały czas prawej strony, zjazd ulica Marymoncka a następnie ulica Przy Agorze).